Jeżeli chcesz się nauczyć MÓWIĆ po japońsku, Sakura jest miejscem dla Ciebie! W Sakurze oferujemy kursy na których nauczysz się rozmawiać w języku japońskim bez żadnych oporów.

Możliwość obcowania z naturalnym językiem japońskim.

Słuchając wielokrotnie melodii japońskiego dialogu zostaje ona w twojej pamięci i w naturalny sposób zaczynasz poprawnie mówić. W Sakurze wszyscy lektorzy są native-speakerami, a zajęcia są prowadzone przede wszystkim metodą bezpośrednią, czyli uczysz się języka japońskiego po japońsku. Nasze materiały dydaktyczne także bazują na słuchankach opartych o dialogi wymawiane przez rdzennych Japończyków.

Co nas wyróżnia

Team teaching

W Fundacji Sakura kilku lektorów naucza na zmianę tę samą grupę. Pozwala to poznać japońską kulturę z różnych perspektyw oraz ułatwia znalezienie lektora, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Jesteśmy dobrze zgranym zespołem i myślimy przede wszystkim o naszych kursantach. Jesteśmy również otwarci na propozycje zmiany grup, jeżeli jest to z korzyścią dla studenta.

Wszyscy jesteśmy native-speakerami

U nas nie tylko osłuchasz się z prawdziwym językiem japońskim, ale postaramy się również, żebyś mówił/a w sposób naturalny. Wszyscy nasi lektorzy zostali odpowiednio przeszkoleni, żeby nauczyć Cię posługiwania się poprawną japońszczyzną.

Konwersacje

Na zajęciach poświęcamy dużo czasu na praktyczne wykorzystanie języka japońskiego w postaci konwersacji. Zwykle szybko pojmujesz gramatykę, ale często masz opór przed mówieniem? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. U nas ponad połowa zajęć składa się z waszych słów wypowiedzianych po japońsku.

Nauka poprzez zabawę

Czy myślisz, że chcąc nauczyć się japońskiego, nie da się uniknąć żmudnej pracy? Zapewne jeśli uczysz się samodzielnie, lecz gwarantujemy, że u as łatwo i przyjemnie nauczysz się mówić po japońsku dzięki wykorzystaniu w nauce gier, ćwiczenia w parach, symulacji i odgrywanie ról.

Kursy w Fundacji Sakura

Kursy języka japońskiego w Fundacji Sakura przeznaczone są dla młodzieży szkolnej, studentów i osób pracujących.

Wybierz odpowiadający Ci kurs, kliknij i dowiedz się więcej.