Używamy Germagic Proshield

Antywirusowy Germagic Proshield już w naszej szkole! Niedawno pisał o tym Reuters, także Onet.pl a my już od dzisiaj rozpoczniemy używanie produktu Germagic Proshield. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce. Produktem Germagic Proshield spryskiwać będziemy regularnie całą szkołę, ławki, wykładziny, kanapę, toalety. A wszystko po to by zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo nauki w naszej Fundacji.

Czytaj dalej Używamy Germagic Proshield

Pożegnanie – Miwa

Niestety niektóre wiadomości jakie Wam przekazujemy nie należą do wesołych. Po kilku latach pobytu w Polsce, jedna z naszych doświadczonych lektorek Miwa-san, postanowiła wrócić do Japonii. W niedzielę odbyło się pożegnanie Miwa-san z naszymi pracownikami i studentami. Dziękując Miwa-san za pracę w Fundacji Sakura, życzymy jej udanego powrotu do Japonii…

Czytaj dalej Pożegnanie – Miwa

Nowe drzewka sakury w parku

Nie zważając na deszczową pogodę, wielu naszych studentów wzięło wczoraj udział w akcji sadzenia sakury w parku Pole Mokotowskie. Tym razem posadziliśmy 7 drzewek sakury, odmiany kiku-shidare, która ma bladoróżowe kwiaty i parasolowatą koronę. Kolejne sadzenie sakury nastąpi już za rok.

Czytaj dalej Nowe drzewka sakury w parku