Fundacja Krzewienia Kultury Japońskiej

Kurs dla początkujących

Kurs intensywny języka japońskiego dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które chcą szybko nauczyć się języka japońskiego. Kurs składa się z 48 lekcji języka japońskiego w trymestrze (3 miesiące), po skompletowaniu których student może kontynuować naukę w kolejnym trymestrze lub zrezygnować z dalszej nauki.

Zgłoszenia

najważniejsze informacje

kursy języka japońskiego

Zapisy na kursy intensywne języka japońskiego dla początkujących w roku szkolnym 2020 - 2021 podamy w czerwcu/lipcu. Wkrótce rozpoczniemy zapisy na wakacyjne intensywne kursy języka japońskiego.

Kliknij w ZGŁOSZENIA i wybierz odpowiadający Ci kurs (dzień zajęć i godzinę np. wtorek - środa godz. 17:30 - 19:00), wypełnij swoje podstawowe dane osobowe i wyślij nam zgłoszenie.

Skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu zgłoszenia i potwierdzimy uczestnictwo w wybranym przez Ciebie kursie.

Na 1 trymestr zajęć kursu intensywnego języka japońskiego dla początkujących składa się 48 lekcji: 3 miesiące * 8 spotkań * 2 lekcje.

Roczny kurs języka japońskiego składa się z 3 trymestrów po skompletowaniu których, student może na życzenie otrzymać świadectwo potwierdzające zakończenie kursu na poziomie zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, odpowiednio do programu nauczania Japan Foundation.

Uwaga! Ze względu na epidemię koronawirusa, zakończenie roku szkolnego 2019-2020 może zostać przesunięte.

W roku szkolnym 2019-2020, uczestnik kursu języka japońskiego może dokonywać opłat: raz na 3 miesiące (1152 zł), z góry za pół roku (2304 zł) lub za cały rok szkolny (3456 zł). Można także opłacać kurs co miesiąc (416 zł). Więcej

Marugoto A1/Marugoto A2 - 80 zł. Więcej o podręcznikach

sprawdź

INNE KURSY