K U R S Y

Rok szkolny 2020 - 2021

Kurs intensywny języka japońskiego dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które chcą szybko nauczyć się języka japońskiego. Kurs składa się z 24 spotkań w trymestrze (1 spotkanie = 2 lekcje 45-minutowe), po skompletowaniu których student może kontynuować naukę w kolejnym trymestrze lub zrezygnować z kursu.
POCZĄTKUJĄCY POZIOM A11 200/trymestrKURS INTENSYWNY

48 lekcji (24 spotkania) / 3 m-ce

Zapisy

Przejdź do formularza zgłoszeniowego, wybierz odpowiadający Ci kurs (dzień zajęć i godzinę np. WTOREK - CZWARTEK godz. 17:30 - 19:00), wypełnij swoje podstawowe dane osobowe i wyślij zgłoszenie.

Formularz

Kursy języka japońskiego

Podstawowe informacje

Kurs intensywny dla początkujących

Sprawdź termin najbliższego kursu, dowiedz się ile wynosi opłata za wybrany kurs itp. A jeśli ten kurs Ci nie odpowiada, wybierz inny kurs języka japońskiego. Rodzaj kursu, grupę etc. możesz zmienić także w trakcie roku szkolnego. Pamiętaj, że każda zmiana powinna być uzgodniona wcześniej z nauczycielem i recepcją. 

Terminy

Obecnie kolejne kursy intensywne dla początkujących planowane są na początek roku szkolnego 2021/22.

Trymestry

Na 1 trymestr zajęć intensywnego kursu języka japońskiego dla początkujących składają się 24 spotkania w trymestrze (np. 12 poniedziałków i 12 śród lub 12 wtorków i 12 czwartków etc.).

Jedno spotkanie to 2 lekcje 45-minutowe.

Rok szkolny podzielony jest na 3 trymestr: trymestr jesienny (październik/listopad/grudzień), trymestr zimowy (styczeń/luty/marzec), trymestr wiosenny (kwiecień/maj/czerwiec). Po skompletowaniu 3 trymestrów, student może na życzenie otrzymać świadectwo potwierdzające zakończenie kursu na poziomie zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, odpowiednio do programu nauczania Japan Foundation.

Opłaty
W roku szkolnym 2020-2021 uczestnik kursu języka japońskiego może dokonywać opłat: raz w trymestrze (1 200 zł), z góry za 2 trymestry (2 400 zł) lub za 3 trymestry (3 600 zł). Można także opłacać kurs co miesiąc (432 zł). Więcej
Podręczniki

Marugoto A1. Cena 80 zł. Student zobowiązany jest do posiadania podręcznika w trakcie zajęć. Podręcznik Marugoto można zakupić w szkole przed zajęciami. Więcej o podręcznikach

S A K U R A

Nasze kursy

Sprawdź pozostałe kursy języka japońskiego

K A N H I Z A K U R A

K A N H I Z A K U R A

Różne odmiany wiśni


Sakura to nie tylko Somei Yoshino. Na naszej stronie znajdziecie zdjęcia i opisy najważniejszych odmian japońskiej wiśni. Niektóre z nich już posadziliśmy lub posadzimy w przyszłości w naszym sakurkowym parku. 

Kanhizakura, wiśnia dzwonkowa, Prunus campanulata. To drzewo o ciemnoróżowych kwiatach w kształcie dzwonka pochodzi z Tajwanu i Okinawy, gdzie kwitnie już w styczniu i lutym. W parkach Tokio kanhizakura zakwita dopiero w połowie marca, ale nadal należy do najwcześniej kwitnących odmian sakury. Z pewnością najlepiej podziwiać kwitnącą kanhizakurę na Okinawie. Dużo przydatnych informacji znaleźć można na stronie: https://www.visitokinawa.jp/information/cherry-blossoms