Poziom zaawansowania: A2, B1, B2, C1, C2

Jeśli już uczyłaś,-eś się języka japońskiego i chcesz zapisać się na kurs w naszej Fundacji, wyślij nam zgłoszenie a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę-test z jednym z naszych lektorów.

Trymestry

Dzięki trymestrom łatwiej na kurs języka japońskiego się zapiszesz oraz łatwiej z kursu zrezygnujesz. Trymestr jesienny: październik-listopad-grudzień, trymestr zimowy: styczeń-luty-marzec, trymestr wiosenny: kwiecień-maj-czerwiec.

Pełen, roczny kurs języka japońskiego to 3 trymestry po skompletowaniu których, student otrzyma świadectwo potwierdzające zakończenie kursu na poziomie zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, odpowiednio do programu nauczania Japan Foundation.

Ile zapłacę za kurs?

W roku szkolnym 2019-2020, uczestnik kursu języka japońskiego może dokoywać opłat: raz na 3 miesiące (624 zł), z góry za pół roku (1248 zł) lub za cały rok szkolny (1 872 zł). Można także opłacać kurs co miesiąc (224 zł).

Terminy kursów

Zniżka 10%
STANDARD A1/A2/B1/B2/C1/C2624/trymestrOpłata za 3 m-ce z 10% zniżką

Osoby kontynuujące lub wznawiający naukę języka japońskiego, mogą zapisać się na kurs w Fundacji Sakura w dowolnym terminie. Opłata za naukę naliczona zostanie dopiero od dnia rozpoczęcia zajęć.

Nim przystąpisz do kursu – porozmawiaj z jednym z naszych lektorów, który oceni Twój poziom zaawansowania.