Fundacja Krzewienia Kultury Japońskiej

Kurs dla początkujących

Kurs podstawowy języka japońskiego dla początkujących to najchętniej wybierany kurs przez naszych studentów. Kurs składa się z 24 lekcji języka japońskiego w trymestrze (3 miesiące), po skompletowaniu których student może kontynuować naukę w kolejnym trymestrze lub zrezygnować z dalszej nauki.

Zgłoszenia

najważniejsze informacje

kursy języka japońskiego

Z uwagi na epidemię koronawirusa obecnie wszystkie lekcje prowadzimy online. Informacje o naborze do nowych  grup podamy na początku maja. 

Kliknij w ZGŁOSZENIA i wybierz odpowiadający Ci kurs (dzień zajęć i godzinę np. WTOREK godz. 17:30 - 19:00), wypełnij swoje podstawowe dane osobowe i wyślij nam zgłoszenie.

Skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu zgłoszenia i potwierdzimy uczestnictwo w wybranym przez Ciebie kursie.

Na 1 trymestr zajęć kursu języka japońskiego podstawowego dla początkujących składają się 24 lekcje: 3 miesiące * 4 spotkania * 2 lekcje.

Roczny kurs języka japońskiego składa się z 3 trymestrów po skompletowaniu których, student może na życzenie otrzymać świadectwo potwierdzające zakończenie kursu na poziomie zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, odpowiednio do programu nauczania Japan Foundation.

Uwaga! Ze względu na epidemię koronawirusa, zakończenie roku szkolnego 2019-2020 może zostać przesunięte.

W roku szkolnym 2019-2020, uczestnik kursu języka japońskiego może dokonywać opłat: raz na 3 miesiące (624 zł), z góry za pół roku (1248 zł) lub za cały rok szkolny (1 872 zł). Można także opłacać kurs co miesiąc (224 zł). Więcej

Marugoto A1 - 80 zł. Więcej o podręcznikach

sprawdź

INNE KURSY