Podstawowy kurs języka japońskiego dla początkujących

Kurs podstawowy języka japońskiego dla początkujących (poziom A1) to najchętniej wybierany kurs przez naszych studentów. Kurs składa się z 12 spotkań w trymestrze (1 spotkanie = 2 lekcje 45-minutowe), po skompletowaniu których student może kontynuować naukę w kolejnym trymestrze lub zrezygnować z kursu.

W roku szkolnym 2020-2021 zajęcia prowadzić będziemy stacjonarnie w naszej szkole mieszczącej się przy ulicy Próżnej 10/38 w Warszawie (stacja metra Świętokrzyska).

Informacje związane z kursami

Na 1 trymestr zajęć kursu podstawowego języka japońskiego dla początkujących składa się 12 spotkań (np. 12 poniedziałków, 12 wtorków etc.). Jedno spotkanie to 2 lekcje 45-minutowe. 

Rok szkolny podzielony jest na 3 trymestr: trymestr jesienny (październik/listopad/grudzień), trymestr zimowy (styczeń/luty/marzec), trymestr wiosenny (kwiecień/maj/czerwiec). Po skompletowaniu 3 trymestrów, student może na życzenie otrzymać świadectwo potwierdzające zakończenie kursu na poziomie zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, odpowiednio do programu nauczania Japan Foundation.

W roku szkolnym 2020-2021, uczestnik kursu języka japońskiego może dokonywać opłat: raz w trymestrze (648 zł), z góry za 2 trymestry (1 296 zł) lub za 3 trymestry (1 944 zł). Można także opłacać kurs co miesiąc (232 zł).

Rozpoczynając kurs od września dodatkowo należy zapłacić dodatkowo za lekcje języka japońskiego we wrześniu.

Marugoto A1. Cena 80 zł. Student zobowiązany jest do posiadania podręcznika w trakcie zajęć. Podręcznik Marugoto można zakupić w szkole przed zajęciami. Więcej o podręcznikach

Kurs dla POCZĄTKUJĄCYCH POZIOM A1648/trymestrKURS PODSTAWOWY

12 spotkań (24 lekcje) / 3 m-ce

Zapisy na kursy języka japońskiego

Przejdź do formularza zgłoszeniowego, wybierz odpowiadający Ci kurs (dzień zajęć i godzinę np. WTOREK godz. 17:30 - 19:00), wypełnij swoje podstawowe dane osobowe i wyślij zgłoszenie.

Formularz

Terminy kursów stacjonarnych

Mając na uwadze dynamiczny rozwój sytuacji epidemicznej w Polsce, istnieje możliwość czasowego przejścia zajęć do formatu online.

wtorek 17:45-19:30 - 8 spotkań w trymestrze jesiennym - opłata 432 zł

Rozpoczęcie zajęć: 3 listopada 2020 r.

W wypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby uczestników (min. 6 osób) termin rozpoczęcia zajęć zostanie przesunięty.

Pozostałe kursy języka japońskiego

Sakura

Jeśli planujesz zmienić tempo nauki języka japońskiego lub wcześniej uczyłaś,-eś się języka japońskiego, – sprawdź jakie kursy aktualnie oferujemy.