K U R S Y

Rok szkolny 2020 - 2021

Kurs podstawowy języka japońskiego dla zaawansowanych (poziom A2-C2) składa się z 12 spotkań w trymestrze (1 spotkanie = 2 lekcje 45-minutowe), po skompletowaniu których student może kontynuować naukę w kolejnym trymestrze lub zrezygnować z kursu.
ZAAWANSOWANI: A2/B1/B2/C1/C2648/trymestrKURS PODSTAWOWY

12 spotkań (24 lekcje) / 3 m-ce

Zapisy

Przejdź do formularza zgłoszeniowego, wybierz kurs (dzień zajęć i godzinę np. WTOREK godz. 17:30 - 19:00), wypełnij swoje podstawowe dane osobowe, w polu uwagi wpisz jak długo się wcześniej uczyłaś,-eś i wyślij zgłoszenie.

Po otrzymaniu zgłoszenia umówimy Cię na test-rozmowę z jednym z naszych lektorów, po której zaproponujemy Ci dołączenie do jednej z naszych grup o podobnym poziomie zaawansowania i w terminie Tobie odpowiadającym.

Formularz

Kursy języka japońskiego

Podstawowe informacje

Kurs podstawowy dla zaawansowanych

Sprawdź termin najbliższego kursu, dowiedz się ile wynosi opłata za wybrany kurs itp. A jeśli ten kurs Ci nie odpowiada, wybierz inny kurs języka japońskiego. Rodzaj kursu, grupę etc. możesz zmienić także w trakcie roku szkolnego. Pamiętaj, że każda zmiana powinna być uzgodniona wcześniej z nauczycielem i recepcją. 

Trymestry
Na 1 trymestr zajęć kursu podstawowego języka japońskiego dla początkujących składa się 12 spotkań (np. 12 poniedziałków, 12 wtorków etc.). Jedno spotkanie to 2 lekcje 45-minutowe. Rok szkolny podzielony jest na 3 trymestr: trymestr jesienny (październik/listopad/grudzień), trymestr zimowy (styczeń/luty/marzec), trymestr wiosenny (kwiecień/maj/czerwiec). Po skompletowaniu 3 trymestrów, student może na życzenie otrzymać świadectwo potwierdzające zakończenie kursu na poziomie zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, odpowiednio do programu nauczania Japan Foundation.
Opłaty

W roku szkolnym 2020-2021, uczestnik kursu języka japońskiego może dokonywać opłat: raz w trymestrze (648 zł), z góry za 2 trymestry (1 296 zł) lub za 3 trymestry (1 944 zł). Można także opłacać kurs co miesiąc (232 zł). 

Rozpoczynając kurs od listopada, student zapłaci tylko za zajęcia w listopadzie i grudniu.

Podręczniki

Marugoto A2/B1/B2. Więcej o podręcznikach

S A K U R A

Nasze kursy

Sprawdź pozostałe kursy języka japońskiego
Edo Higan

E D O H I G A N

E D O H I G A N

Różne odmiany wiśni


Sakura to nie tylko Somei Yoshino. Na naszej stronie znajdziecie zdjęcia i opisy najważniejszych odmian japońskiej wiśni. Niektóre z nich już posadziliśmy lub posadzimy w przyszłości w naszym sakurkowym parku. 

Edo Higan, エドヒガン,  江戸彼岸, Cerasus itosakura f. Ascendens – odmiana sakury dzikiej, jedno z rodziców popularnej odmiany Somei Yoshino (Somei Yoshino to krzyżówka Edo Higan i Oshimazakura). Kwiaty Edo Higan są bardzo podobne kształtem i kolorem do Somei Yoshino, choć mniejsze. Edo Higan zakwita na ogół pod koniec marca.