Fundacja Krzewienia Kultury Japońskiej

Intensywny kurs języka japońskiego dla zaawansowanych

Kurs dla zaawansowanych - 48 lekcji/trymestr

Kurs intensywny języka japońskiego dla zaawansowanych studentów. Kurs składa się z 48 lekcji języka japońskiego w trymestrze (3 miesiące), po skompletowaniu których student może kontynuować naukę w kolejnym trymestrze lub zrezygnować z dalszej nauki. Z uwagi na epidemię koronawirusa obecnie wszystkie lekcje prowadzimy online. Nadal możesz zapisać się na kurs a po wideorozmowie z naszym lektorem, przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. 

Zgłoszenia

jeżeli chcesz nauczyć się MÓWIĆ po japońsku 

Sakura jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli już uczyłaś,-eś się języka japońskiego i chcesz zapisać się na kurs w naszej Fundacji, wyślij nam zgłoszenie a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę-test z jednym z naszych lektorów. Po ocenie Twojego poziomu zaawansowania, przedstawimy Tobie odpowiednie poziomem zaawansowania grupy, do których będziesz mogła/mógł się przyłączyć. 

Na 1 trymestr zajęć kursu podstawowego BASIC składają się 24 lekcje – tj. 3 miesiące * 4 spotkania * 2 lekcje.

Dzięki trymestrom studenci łatwiej mogą zarówno zapisać się na kurs, jak i z kursu zrezygnować. Rok szkolny podzielony jest na 3 trymestry: trymestr jesienny (październik-listopad-grudzień), trymestr zimowy (styczeń-luty-marzec) i trymestr wiosenny (kwiecień-maj-czerwiec).

Roczny kurs języka japońskiego składa się z 3 trymestryów po skompletowaniu których, student może na życzenie otrzymać świadectwo potwierdzające zakończenie kursu na poziomie zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, odpowiednio do programu nauczania Japan Foundation.

W roku szkolnym 2019-2020, uczestnik kursu języka japońskiego może dokonywać opłat: raz na 3 miesiące (624 zł), z góry za pół roku (1248 zł) lub za cały rok szkolny (1 872 zł). Można także opłacać kurs co miesiąc (224 zł). Więcej

Sprawdź nasze pozostałe kursy

Kliknij w wybrany kurs i dowiedz się więcej