Rok szkolny 2020-2021

Kursy języka japońskiego
Już dzisiaj możesz zapisać się na kurs języka japońskiego w nowym roku szkolnym. Pierwsze grupy rozpoczną zajęcia od września. Kursy prowadzić będziemy w siedzibie naszej Fundacji przy ul. Próżnej 10 w Warszawie (metro Świętokrzyska). Do wyboru są także kursy prowadzone przez internet.

Kliknij w wybrany kurs i sprawdź jakie terminy kursów obecnie proponujemy. Jeśli podane terminy rozpoczęcia zajęć Tobie nie odpowiadają, nie przejmuj się i zajrzyj na naszą stronę we wrześniu. 

Podane ceny kursów są za naukę języka japońskiego w okresie 3 miesięcy (trymestry). Możesz zapłacić także za 2 lub 3 trymestry z góry, możesz opłacać kurs co miesiąc. Sprawdź: OPŁATY

Na kursy języka japońskiego mogą zapisać się wszyscy zainteresowani językiem i kulturą Japonii. W kursach online uczestniczyć mogą osoby z całej Polski. W kursach stacjonarnych wszyscy mieszkający w Warszawie i okolicach. 

Ze względu na epidemię koronawirusa, zmniejszyliśmy ilość studentów w grupach. Każdy uczestnik kursu ma swój stolik (za wyj. sali 2, w której ustawiony jest duży konferencyjny stół z fotelikami), regularnie dezynfekujemy stoliki i krzesła, na zajęciach także wszyscy mają założone maseczki. 

Prawdopodobieństwo zakażenia koronawirusem na naszym kursie jest znacznie niższe niż w sklepie czy metrze.