Zapisy na kursy języka japońskiego

Wybierz odpowiadający Ci dzień nauki, ilość zajęć, początek rozpoczęcia kursu. Jeśli masz pytania związane z kursem – wpisz je w polu UWAGI. Skontaktujemy się z Tobą po otrzymaniu zgłoszenia.

W przypadku braku kontaktu, wyślij nam zgłoszenie ponownie lub zadzwoń do nas: 22 826 54 54 lub 506 180 400.

Nie należy zostawiać spacji po wpisaniu adresu e-mail, co często się zdarza przy kopiowaniu. Ostrzeżenie o nieprawidłowym adresie e-mail pojawia się najczęściej przez właśnie pozostawioną na końcu spację.

Uwaga! Nie gromadzimy Waszych danych osobowych w internecie. Po otrzymaniu zgłoszenia online i wypełnieniu w szkole formularza przystąpieniu do kursu, Wasze zgłoszenie usunięte zostanie z naszej internetowej bazy danych. 

Somei Yoshino (ソメイヨシノ(染井吉野), Prunus x Yedoensis, Yoshino cherry, Wiśnia jedońska) to najbardziej popularna w Japonii odmiana wiśni z pojedynczymi, bladoróżowymi i pięciopłatkowymi kwiatami o intensywnym zapachu. Wiśnia ta powstała ze spontanicznego skrzyżowania odmian Oshima zakura oraz Edo higan. Najprawdopodobniej ogrodnicy z Somei (obecnie Toshima) nazwali drzewko Somei Yoshino by odróżnić sprzedawaną wiśnię o nazwie Yoshino od odmiany pochodzącej z Nara – Mount Yoshino, Somei Yoshino zakwita w kwietniu i spotkac ją możemy na terenie całej Japonii, Najokazalej kwitną drzewa w wieku 20-40 lat. Somei Yoshino rośnie bardzo szybko i w ciągu 20 lat może osiągnąć wysokość 20 metrów.